קונסטרוקטור מומלץ – יש חיה כזאת

בטיחות לפני הכל! אל תסמכו על מודדים ללא הסמכה!

אנשים הנמצאים בשלבי בניית מרפסת חדשה, בניין, או בית פרטי, וודאי יזדקקו לשירותיו של קונסטרוקטור מומלץ, יעיל ואמין. קונסטרוקטור  הוא אדם אשר אחראי על חוזקו של המבנה, לכן בחירה של קונסטרוקטור מקצועי הינה מכרעת. במדריך הבא נסביר מה זה בכלל קונסטרוקטור, מה הוא טווח המחירים הנהוג, ועוד תשובות לשאלות בנושא שיעשו לכם סדר בבלגן.

מה זה בכלל קונסטרוקטור?

לאלו מאתנו שמעולם לא נתקלו במושג, קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין אשר מתמחה בתחום הקונסטרוקציה. קונסטרוקטור אחראי בעצם, להוציא את תוכניות האדריכל לפועל, ולוודא כי הבנייה נעשית באופן בטיחותי, אשר תיצור בניין יציב ועמיד. על הקונסטרוקטור לתכנן את הבית בצורה פרקטית ולשים לב למיקום עמודי התמך, מבנה הברזלים, ועובי הבטון הנדרש. גם במבנה קיים, בו בונים חריגת בנייה מסוימת, עליו לתכנן את התוספת בצורה כזו שלא תגרום לנזק או סכנה לשאר המבנה. עליו לוודא כי הקבלן מממש את תוכניות מהנדס הבניין בצורה מדויקת שלא חורגת מהתוכנית המקורית.

טווח המחירים עבור שירותיו של קונסטרוקטור

המחיר עבור שירות  קונסטרוקטור משתנה מאוד בהתאם לסוג העבודה הנדרש. לדוגמה, בכדי לשבור קיר בבית, יש לקבל חוות דעת מקונסטרוקטור שיעיד על העובדה כי שבירת הקיר לא תפגע בחוזק ויציבות הבית. בשביל לקבל את חוות הדעת, תצטרכו לשלם משהו כמו 1200 שקלים עד 1800 שקלים פלוס מע"מ. במידה ותזדקקו להוסיף חיזוקים, על מנת לשבור את הקיר, תצטרכו לשלם בנפרד על תכנון החיזוקים.

דוגמה נוספת, היא תכנון תוספת בנייה. במידה ותרצו להיעזר בקונסטרוקטור בתכנון תוספת הבנייה, הדבר יעלה לכם בין 2000 שקלים עד 10,000 שקלים. המחיר מושפע מהיקף גודל הבנייה.

טיפ חשוב שיחסוך לכם המון

במידה ואתם מתכננים תוספת בנייה כמו סגירת המרפסת או הרחבת הבית, תצטרכו חתימה של מתכנן הבנייה, ושל בונה השלד. קונסטרוקטור, יכול לחתום בשני הכובעים הללו, ולחסוך לכם כסף על אדריכל, במידה והתוספת שאתם מתכננים קטנה יחסית.

מה יהפוך קונסטרוקטור למומלץ?

בכדי שבעל המקצוע יהיה מומלץ, וייתן לכם שקט נפשי, עליו לעמוד בכמה פרמטרים. ראשית, וחשוב מכל – אמינות. עליו לדווח לכם על התמונה הקיימת, גם כאשר הדברים אינם ורודים. נוסף על כך, עליו לעמוד בטווח המחירים הקיים בשוק, ולתת מחיר הוגן ביחס לשירות שהוא מספק. דבר חשוב לא פחות, הוא ווידוא שהקונסטרוקטור אכן עומד בתקנים והתעודות הנדרשות, ופועל על פי חוקי הבטיחות. בנוסף, כדאי לוודא כי הקונסטרוקטור הינו אדם אדיב וסבלני שיספק לכם שירות נעים.

לסיכום, קונסטרוקטור הוא אדם אשר אחראי על בטיחות המבנה, וכאשר נחפש שירותים של קונסטרוקטור מומלץ, ההמלצה היא לוודא כי מדובר באדם אמין ומנוסה. לא כדאי להקל ראש בנושא כדי להבטיח בטיחות ואריכות ימים לכלל הדיירים השוהים במבנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

אז מה היה לנו בכתבה:
מודדים ישראל
מודדים ישראל

חברת מודדים ישראל היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה שירותים הנדסיים לענף הבניין ולשוק הנדל"ן והתשתיות בכלל. בחברה תוכלו למצוא צוות שלם של מודדים מוסמכים, בעלי דיפלומה רשמית של הטכניון או של מוסדות לימוד מקבילים בחו"ל במקצוע הגאודזיה המהווה את הבסיס לעבודת המודד. כל המודדים בחברה רשומים כמודדים מוסמכים במאגר המודדים המוסמכים של המרכז למיפוי ישראל ועמידה מרשימה זו בכל תנאי החוק והאתיקה המקצועית, מהווה בעצמה סיבה טובה לבחון את החברה יותר לעומק.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

מדוע קירותיך רטובים ואיך לייבשם?

אוורור לקוי הוא אחת הסיבות הנפוצות ביותר להצטברות רטיבות בקירות פנימיים. כאשר אוויר חם ולח נכלא בתוך הבית שלך, הוא יכול להתעבות על משטחים קרירים יותר כמו קירות, מה שמוביל לרטיבות וצמיחת עובש.

POOL WORK
התקנות בריכות תובנות של מודד מוסמך

כשמדובר בהתקנות בריכות, הזמנת מודד מוסמך היא חיונית להבטחת פרויקט מוצלח. מודד מוסמך מחזיק בידע ובמומחיות להעריך במדויק את האתר, לקבוע את המיקום הטוב ביותר עבור הבריכה ולשקול את כל האתגרים הפוטנציאליים שעלולים להתעורר. הגישה המוקפדת שלהם והקפדה על הפרטים הקטנים תורמים לתהליך התקנה חלק, וכתוצאה מכך בריכה העומדת בכל דרישות הבטיחות והרגולציה.

איך מיישרים רצפה עם מדה מתפלסת?

רצפה לא אחידה עלולה לגרום לשורה של בעיות, החל מסכנות מעידה ועד לקשיים בהנחת ריצוף חדש. יישור רצפה באמצעות מדה מתפלסת, הוא דרך יעילה להבטיח

הוצאת רישיון קבלן

רק במדינות בודדות בארה"ב יש חקיקה המסדירה את הנפקת רישיון הקבלן. מדינות רבות מחכות שהחוקים הפדרליים יעברו לפני שיבצעו שינויים בתקנות שלהן. נכון לעכשיו, אין

יציקת בטון

המילה בטון באה מלטינית, שפירושה "להתקשות". כאשר בוחנים את המשמעות של בטון, מילה זו עשויה להתייחס למשהו שנבנה פיזית או למשהו שניתן לראות ולגעת על

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!