מודד שטח

בטיחות לפני הכל! אל תסמכו על מודדים ללא הסמכה!

מחפשים מודד שטח? ובכן, מה שאתם צריכים זה מודד מוסמך, מודד שהשלים תואר במדעי הגאודזיה, עבר מבחני הסמכה של מרכז מיפוי ישראל ולכן לא סביר שיוותר על כל מגוון העיסוקים שיכול מודד לעסוק בהם אך ורק לטובת מדידות שטח. יחד עם זאת, מודד מוסמך כזה יוכל בהחלט לספק לכם גם את השירותים של מדידות שטח, שאכן מהוות את עיקר עבודתו של המודד. מהן מדידות שטח? מיהו המודד המקצועי שיכול לספק לכם את השירות ומדוע היותו של המודד בעל הסמכה ורישוי הוא כלל בל יעבור? על כך בשורות הבאות.

מה זה בעצם מדידות שטח?

מקצוע המדידות מבוסס כל כולו על מדע הגאודזיה, קרי מדע הנעזר בכלים מתמטיים לצורך הגדרת גודל, צורה ושדה כבידה על פני כדור הארץ. עיקר עבודתו של מודד מוסמך, וכל מודד חייב לעבור הסמכה על פי פקודת המדידות, היא בביצוע מדידות שטח. מודד שטח הוא אותו אדם שאנו רואים מעת לעת עומד לצד הכביש עם וסט זוהר כשמוט מדידה ארוך בידיו. יחד עם זאת, מודד מוסמך יכול לעסוק בשורה של משימות מדידה לרבות מדידות פנים ולשורה של מטרות, לרבות תכנון, רישום נכסים, פיקוח בנייה, סימוני שטח וכדומה. לצד עבודת השטח של המודד המוסמך ישנו גם מרכיב המיפוי, במסגרתו אוסף המודד את כלל הנתונים שנאספו בשטח על מנת להפיק מהם מפה גאודזית של השטח.

בחפשכם מודד שטח, את מי אתם באמת מחפשים?

ובכן, המשמעות של כל ההקדמה שהבאנו כאן בפסקה הקודמת היא שאינכם צריכים לחפש מודד שטח, אלא מודד מוסמך. כל מודד מוסמך הוא מודד שיכול לבצע עבורכם את כל מדידות השטח להן אתם זקוקים ולמעשה הוא היחיד שיכול לעשות זאת עבורכם. ביצוע מדידות מכל סוג שלא באמצעות מודד מוסמך ומורשה, כאילו לא בוצעו מבחינת החוק, על כל המשתמע מכך בענייני תכנון, רישום ועניינים אחרים. באתר האינטרנט של מרכז מיפוי ישראל תוכלו למצוא רשימה מלאה ומפורטת של כלל המודדים המוכרים כמודדים מוסמכים בישראל, ומשם תוכלו גם לבחור את המודד המתאים לכם בהתאם לאזור המגורים וגם לוודא שמודד שקיבלתם עליו אולי המלצה, הוא אכן מודד מוסמך ומורשה.

בכל מקרה, הדבר החשוב לזכור פה הוא שהמודד שאותו אתם שוכרים חייב להיות מודד מוסמך ומורשה על פי פקודת המודדים ושהדרך שלכם לוודא זאת היא לבדוק ששמו מופיע ברשימת המודדים המוסמכים של מרכז מיפוי ישראל. זכרו שמדידות שבוצעו על ידי אדם המתחזה למודד מוסמך או אפילו על ידי מודד שלא חידש את הסמכתו באמצעות תשלום אגרה בהתאם, הן מדידות שאינן קבילות לענייני תכנון ורישום, ושמדידותיו יכולות להוביל לשלל תקלות ובעיות בהמשך הדרך, תקלות שיעלו לכם גם כסף רב וגם עוגמת נפש רבה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

אז מה היה לנו בכתבה:
מודדים ישראל
מודדים ישראל

חברת מודדים ישראל היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה שירותים הנדסיים לענף הבניין ולשוק הנדל"ן והתשתיות בכלל. בחברה תוכלו למצוא צוות שלם של מודדים מוסמכים, בעלי דיפלומה רשמית של הטכניון או של מוסדות לימוד מקבילים בחו"ל במקצוע הגאודזיה המהווה את הבסיס לעבודת המודד. כל המודדים בחברה רשומים כמודדים מוסמכים במאגר המודדים המוסמכים של המרכז למיפוי ישראל ועמידה מרשימה זו בכל תנאי החוק והאתיקה המקצועית, מהווה בעצמה סיבה טובה לבחון את החברה יותר לעומק.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

חווית ההתקנה: דיווח מהזירה של עבודות אינסטלציה

לאחר בדיקת אינסטלציה יסודית על ידי מודד מוסמך, חיוני לוודא שעבודות ההתקנה המבוצעות על ידי אינסטלטורים עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תהליך ההתקנה דורש דיוק ומומחיות כדי להבטיח שכל אביזרי האינסטלציה מותקנים כהלכה ומתפקדים כהלכה.

מדוע קירותיך רטובים ואיך לייבשם?

אוורור לקוי הוא אחת הסיבות הנפוצות ביותר להצטברות רטיבות בקירות פנימיים. כאשר אוויר חם ולח נכלא בתוך הבית שלך, הוא יכול להתעבות על משטחים קרירים יותר כמו קירות, מה שמוביל לרטיבות וצמיחת עובש.

POOL WORK
התקנות בריכות תובנות של מודד מוסמך

כשמדובר בהתקנות בריכות, הזמנת מודד מוסמך היא חיונית להבטחת פרויקט מוצלח. מודד מוסמך מחזיק בידע ובמומחיות להעריך במדויק את האתר, לקבוע את המיקום הטוב ביותר עבור הבריכה ולשקול את כל האתגרים הפוטנציאליים שעלולים להתעורר. הגישה המוקפדת שלהם והקפדה על הפרטים הקטנים תורמים לתהליך התקנה חלק, וכתוצאה מכך בריכה העומדת בכל דרישות הבטיחות והרגולציה.

איך מיישרים רצפה עם מדה מתפלסת?

רצפה לא אחידה עלולה לגרום לשורה של בעיות, החל מסכנות מעידה ועד לקשיים בהנחת ריצוף חדש. יישור רצפה באמצעות מדה מתפלסת, הוא דרך יעילה להבטיח

הוצאת רישיון קבלן

רק במדינות בודדות בארה"ב יש חקיקה המסדירה את הנפקת רישיון הקבלן. מדינות רבות מחכות שהחוקים הפדרליים יעברו לפני שיבצעו שינויים בתקנות שלהן. נכון לעכשיו, אין

יציקת בטון

המילה בטון באה מלטינית, שפירושה "להתקשות". כאשר בוחנים את המשמעות של בטון, מילה זו עשויה להתייחס למשהו שנבנה פיזית או למשהו שניתן לראות ולגעת על

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!