מדידת שטח

בטיחות לפני הכל! אל תסמכו על מודדים ללא הסמכה!

כאשר מזמינים אדריכל להכנת גרמושקה לצרכי בנייה, הרחבה או פינוי בינוי, יש צורך להזמין מודד שטח. כל תכנית אדריכלית המופיעה בגרמושקה, מתבססת על מדידת שטח. כאשר העיריות והרשויות המקומיות מחשבות את סכום הארנונה שתוטל על כל דירה, הן מזמינות מודד שטח מקצועי. יש הבדל בין מדידה של שטח הנעשית לצורך הכנת גרמושקה, לבין מדידת שטח הנעשית לצורך הכנה של מפה טיפוגרפית. סוג נוסף של מדידות שטח הפחות מוכרות לנו- הן מדידות הנעשות בתוך שטח בנוי.

הזמנת מודד שטח לצורך הגשת ערעור על גובה ארנונה.

כל רשות מקומית מסתמכת על מדידות שטח מקצועיות שנעשו בידי מודדי שטח מקצועיים, לצורך חישוב גובה הארנונה. אולם, בדרך כלל המדידה הנעשית היא חיצונית ולא פנימית. לכן, בעל דירה ראשי להגיש ערר על גובה ארנונה, ולצרף מדידות שהזמין באופן עצמאי. על בעל הדירה להוכיח שיש לו פחות שטח בדירה, ולכן סכום הארנונה יהיה מופחת יותר. כדי שטיעוני בעל הדירה יתקבלו ברשות המקומית- מומלץ לבעל הדירה להזמין מדידת פנים. ישנם דירות בהן התקרה נמוכה, ולכן תשלום הארנונה יהיה מופחת. על בעל הדירה להציג בערר מדידות פנים, וצילומים המסבירים אילו שטחים בעלי תקרה גבוהה, ואילו שטחים בעלי תקרה נמוכה.

מדידת שטח לצורך הכנת מפה טיפוגרפית.

כל שינוי תב"ע של מבנה או מגרש, מתבסס על מפה טיפוגרפית. במפה יש את שכבות הקרקע, ואת גובה פני הקרקע של כל שכבה. כאשר אדריכל רוצה להוציא היתר בנייה עבור בניין חדש צריך להזמין מודד מוסמך , שכונה או עיר, עליו להתבסס על המפה הטיפוגרפית. נתוני הקרקע, חשובים מאוד עבור מועצות אזוריות המתכננות סלילת כביש חדש. גם הנחת תשתיות צנרת בקרקע- מתבססות על קריאת נתוני המפה הטיפוגרפית. כדי להכין את המפות הטיפוגרפיות, הוזמנו לשטח מודדים מקצועיים ביותר. תהליך הכנת מפה טיפוגרפית הינו תהליך ארוך, הדורש מיומנות גדולה. ולכן, לא כל אדריכל יכול לשרטט מפות אלו.

מדידת פנים בתוך חלל ריק.

רבים ממבני התעשייה הישנים מבטון, מתאפיינים בקומות עם חללים רבים ריקים. כאשר בעלי עסקים שוכרים קומות או מבנים שלמים,  הם רוצים לעשות שינויים במבנה, ולהתאים את השטח לצרכי העסק. גם עמותות או מוסדות חינוך פרטיים, שוכרים שטחים במבנים תעשייתיים מבטון. השלב הראשוני של תכנון השטח לבנייה, כולל מדידת פנים. לפי המדידה, מכין האדריכל שמזמין בעל העסק- תוכנית אדריכלית מפורטת של כל השטח. לפעמים, עבודות השיפוץ של המבנה יכללו ניסור וקידוח בבטון. לשם כך, יבחר בעל העסק חברה מקצועית ביותר, המגיעה עם הציוד המתאים- ומבצעת עבודות בבטון בצורה הטובה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

אז מה היה לנו בכתבה:
מודדים ישראל
מודדים ישראל

חברת מודדים ישראל היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה שירותים הנדסיים לענף הבניין ולשוק הנדל"ן והתשתיות בכלל. בחברה תוכלו למצוא צוות שלם של מודדים מוסמכים, בעלי דיפלומה רשמית של הטכניון או של מוסדות לימוד מקבילים בחו"ל במקצוע הגאודזיה המהווה את הבסיס לעבודת המודד. כל המודדים בחברה רשומים כמודדים מוסמכים במאגר המודדים המוסמכים של המרכז למיפוי ישראל ועמידה מרשימה זו בכל תנאי החוק והאתיקה המקצועית, מהווה בעצמה סיבה טובה לבחון את החברה יותר לעומק.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

חווית ההתקנה: דיווח מהזירה של עבודות אינסטלציה

לאחר בדיקת אינסטלציה יסודית על ידי מודד מוסמך, חיוני לוודא שעבודות ההתקנה המבוצעות על ידי אינסטלטורים עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תהליך ההתקנה דורש דיוק ומומחיות כדי להבטיח שכל אביזרי האינסטלציה מותקנים כהלכה ומתפקדים כהלכה.

מדוע קירותיך רטובים ואיך לייבשם?

אוורור לקוי הוא אחת הסיבות הנפוצות ביותר להצטברות רטיבות בקירות פנימיים. כאשר אוויר חם ולח נכלא בתוך הבית שלך, הוא יכול להתעבות על משטחים קרירים יותר כמו קירות, מה שמוביל לרטיבות וצמיחת עובש.

POOL WORK
התקנות בריכות תובנות של מודד מוסמך

כשמדובר בהתקנות בריכות, הזמנת מודד מוסמך היא חיונית להבטחת פרויקט מוצלח. מודד מוסמך מחזיק בידע ובמומחיות להעריך במדויק את האתר, לקבוע את המיקום הטוב ביותר עבור הבריכה ולשקול את כל האתגרים הפוטנציאליים שעלולים להתעורר. הגישה המוקפדת שלהם והקפדה על הפרטים הקטנים תורמים לתהליך התקנה חלק, וכתוצאה מכך בריכה העומדת בכל דרישות הבטיחות והרגולציה.

איך מיישרים רצפה עם מדה מתפלסת?

רצפה לא אחידה עלולה לגרום לשורה של בעיות, החל מסכנות מעידה ועד לקשיים בהנחת ריצוף חדש. יישור רצפה באמצעות מדה מתפלסת, הוא דרך יעילה להבטיח

הוצאת רישיון קבלן

רק במדינות בודדות בארה"ב יש חקיקה המסדירה את הנפקת רישיון הקבלן. מדינות רבות מחכות שהחוקים הפדרליים יעברו לפני שיבצעו שינויים בתקנות שלהן. נכון לעכשיו, אין

יציקת בטון

המילה בטון באה מלטינית, שפירושה "להתקשות". כאשר בוחנים את המשמעות של בטון, מילה זו עשויה להתייחס למשהו שנבנה פיזית או למשהו שניתן לראות ולגעת על

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!