הוצאת רישיון קבלן

בטיחות לפני הכל! אל תסמכו על מודדים ללא הסמכה!

רק במדינות בודדות בארה"ב יש חקיקה המסדירה את הנפקת רישיון הקבלן. מדינות רבות מחכות שהחוקים הפדרליים יעברו לפני שיבצעו שינויים בתקנות שלהן. נכון לעכשיו, אין צורך ברישיון קבלנים לצורך ביצוע עבודות. עם זאת, קיימת אפשרות שדרישה זו תוטל בעתיד.

אם אתה הולך להיות קבלן או לקחת על עצמך תפקיד קבלן, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לדעת הוא שאתה צריך רישיון קבלן. כדי לקבל את הרישיון, יהיה עליך להגיש בקשה ולשלם את אגרת הרישוי. חשוב שתעשה זאת מוקדם ככל האפשר כדי שלא יהיו סיבוכים. נושאים כמו תחילת עבודה וניכוי מסים במקור יכולים לבוא לידי ביטוי אם אין לך את הרישיונות המתאימים. לדוגמה, אם החברה שלך מנכה מסים במקור עבור העובדים שלך אך לא עבור קבלנים, אז זה יהיה האינטרס שלך להגיש בקשה לרישיון קבלן בניה.

רישיון קבלן הוא מסמך שעל עסק להשיג על מנת שיוכל להעסיק אדם פרטי כקבלן. מסמך זה הינו המסמך החשוב ביותר שכן הוא קובע את תנאי העיסוק של קבלן. רישיון קבלן מונפק על ידי המדינה או הממשלה הפדרלית, בהתאם למקום שבו העסק שלך יפעל. זה לא מבטיח שהעסק שלך יצליח, אבל זה עוזר להגן עליך מכל בעיה משפטית שעלולה להתעורר מהעסקת קבלנים.

להלן כמה מהבעיות הנפוצות ביותר המתעוררות עם קבלנים:

  • ביטוח בריאות לעובדים: ייתכן שיהיה עליך לספק ביטוח בריאות לעובדים שלך וזה ידרוש פוליסת חבות מעבידים. זוהי דרישה נוספת שתצטרך לעמוד בה לפני קבלת רישיון עובד בחוזה.

עם השינויים האחרונים ברישוי, קבלנים צריכים להגיש בקשה לרישיון קבלן. התהליך אינו קל והמועמד צריך לעמוד בדרישות מסוימות. סוגי הקבלנים הנפוצים ביותר הם קבלנים כלליים, מעצבי פנים, אינסטלטורים, חשמלאים וגגנים. כולם חייבים לעמוד במספר דרישות כולל מילוי טופס בקשה ותשלום אגרה של $25 או יותר. יש גם דרישות רישוי ספציפיות שצריך לעמוד בהן בהתאם למה שהם רוצים לעשות עם העבודה שלהם.

עלות רישיון הקבלן כוללת בין היתר עלות הסמכה ובדיקת רקע. זו אחת הסיבות הרבות לכך שאנשים רבים שוכרים אנשי מקצוע במקום להגיש מועמדות לעבודה מסוג זה.

רישיון קבלן תקף רק למספר מסוים של שנים. כדי לחדש אותו, עליך להגיש את המסמכים הנדרשים ולשלם את דמי החידוש. בהתאם למדינה שלך, ייתכן שתוכל להגיש בקשה לרישיון קבלן באופן מקוון. אם אינך בטוח היכן להתחיל, השתמש במדריך שלנו כיצד להגיש בקשה לרישיון קבלן במדינתך.

קיימת אפשרות לאדם להפוך לבעל רישיון קבלן בין ברכישת רישיון מהמדינה ובין בקבלתו באמצעות התלמדות. כדי לקבל רישיון, צריך לעבור את הבחינות הנדרשות. אחד השלבים הראשונים בבחינה זו הוא הרשמה למדינה על מנת לגשת לבחינה עבור אותה מדינה מסוימת. לאחר מכן, אדם צריך לעבור הכשרה כדי שיוכלו לעבור בהצלחה את מבחן הרישוי. רישיון הקבלן ניתן לרוב למי שנותן שירותים מסוגים מסוימים או העוסקים בתחומי עבודה מסוימים כגון עבודות בנייה, הנדסה וחשמל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:

מודדים ישראל
מודדים ישראל

חברת מודדים ישראל היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה שירותים הנדסיים לענף הבניין ולשוק הנדל"ן והתשתיות בכלל. בחברה תוכלו למצוא צוות שלם של מודדים מוסמכים, בעלי דיפלומה רשמית של הטכניון או של מוסדות לימוד מקבילים בחו"ל במקצוע הגאודזיה המהווה את הבסיס לעבודת המודד. כל המודדים בחברה רשומים כמודדים מוסמכים במאגר המודדים המוסמכים של המרכז למיפוי ישראל ועמידה מרשימה זו בכל תנאי החוק והאתיקה המקצועית, מהווה בעצמה סיבה טובה לבחון את החברה יותר לעומק.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

חברת ההדברה המקצועית

לחברת ההדברה המקצועית יש מקום מוגבל להקמת מלכודות ותחנות עבור לקוחותיה. הדבר מקשה על קליטת כל הלקוחות הפונים לשירותי הדברה על בסיס יומי. כדי לפתור

הוצאת רישיון קבלן

רק במדינות בודדות בארה"ב יש חקיקה המסדירה את הנפקת רישיון הקבלן. מדינות רבות מחכות שהחוקים הפדרליים יעברו לפני שיבצעו שינויים בתקנות שלהן. נכון לעכשיו, אין

יציקת בטון

המילה בטון באה מלטינית, שפירושה "להתקשות". כאשר בוחנים את המשמעות של בטון, מילה זו עשויה להתייחס למשהו שנבנה פיזית או למשהו שניתן לראות ולגעת על

שיפוצים בבת ים וראשון

שיפוץ בבית פרטי יכול לבוא לידי ביטוי במגוון רחב של צורות. ניתן לשפץ רק כמה חדרים בבית כגון: חדר האמבטיה או המטבח, ניתן לשפץ את

קונסטרוקטור מומלץ – יש חיה כזאת

אנשים הנמצאים בשלבי בניית מרפסת חדשה, בניין, או בית פרטי, וודאי יזדקקו לשירותיו של קונסטרוקטור מומלץ, יעיל ואמין. קונסטרוקטור  הוא אדם אשר אחראי על חוזקו