מודד מוסמך הצעת מחיר

בטיחות לפני הכל! אל תסמכו על מודדים ללא הסמכה!

מודד מוסמך הוא איש מקצוע המפוקח על ידי הרשות הממשלתית שנקראת המרכז למיפוי ישראל. בעבודת המודדים המוסמכים עם הרשות למקרקעין ישראל, הם עובדים על פי תעריף קבוע לשעה ובמרבית המקרים זהו גם התעריף שאותו הם מיישמים בעבודה עם המגזר הפרטי, שגם בו העבודה שלהם מבוצעת מול קבלנים ומהנדסים שמודעים היטב לתמחור של הרשות למקרקעין ישראל ולרמת המחירים בשוק. יחד עם זאת, בעבודה עם אנשים פרטיים לגמרי, למודד המוסמך יש חופש תמרון הרבה יותר גדול בתמחור שירותיו. בבחירת מודד מוסמך הצעת מחיר הוא בהחלט פרמטר שיכול וצריך להשפיע על הבחירה שלכם, אבל זהו לחלוטין לא הפרמטר היחיד או אפילו המרכזי ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת מודדים ישראל.

מהי עלות השירות של מודד מוסמך?

כאשר אתם מחפשים מודד מוסמך הצעת מחיר היא כלי צרכני חשוב שאתם צריכים להשתמש בו א' כדי להבין מה אתם מקבלים תמורת כספכם וב' כדי לוודא שאתם לא משלמים יותר מדי. בכדי לענות על ב', עליכם להבין תחילה מהי העלות של שירותי מודד מוסמך, או לחילופין להיות מסוגלים לעשות השוואה בין כמה הצעות מחיר, שיתנו לכם תמונה על רמת המחירים בשוק וממנה תוכלו לגזור מי זול ומי יקר. ככלל, מודדים מוסמכים עובדים רבות עם הרשות למקרקעין ישראל על פי תמחור קבוע מראש שעומד על כ-250 ₪ לשעת עבודה. יחד עם זאת, כאשר אתם מזמינים שירות של מודד מוסמך הצעת מחיר ניתנת לכם עבור השירות כולו ולא פר שעה. את חישוב השעות עושה המודד המוסמך בעצמו ומחליט כמה הוא רוצה לגבות מהלקוח. מן הסתם, מאחר ואתם לא הרשות למקרקעין ישראל אלא לקוח פרטי, למודד המוסמך יש חופש תמרון רב יותר והוא יכול למעשה לנקוב בכל מחיר שמתאים לו עבור השירות שהוא מספק, בין שאתם זקוקים לו לצורך פרויקט בנייה ובין שלצורך מדידת נכס לצרכי ארנונה.

המשמעות היא שבמקרה של קבלת הצעת מחיר ממודד מוסמך, הדרך הטובה ביותר שעומדת לרשותכם בכדי לוודא שדורשים מכם מחיר סביר והוגן הוא להשוות את הצעת המחיר שקיבלתם עם הצעות מחיר נוספות ממודדים מוסמכים נוספים. ככלל, אם וידאתם שהמודד המוסמך רשום כמודד מוסמך מורשה במרכז למיפוי ישראל, אתם יכולים לבחור בו גם אם הוא הכי זול, מה שלא נכון לגבי כל נותן שירות בכל תחום. עוד חשוב שכל הצעות המחיר שאתם מקבלים, מתייחסות בדיוק לאותה משימה ואותו שירות על מנת שתוכלו להבטיח שאתם משווים בין תפוח לתפוח. חברת מודדים ישראל מציעה לכם מגוון רחב של שירותי מודד מוסמך במחירים הוגנים ותחרותיים, וכמובן כל המודדים העובדים בחברה הם מודדים מוסמכים ומורשים על ידי המרכז למיפוי ישראל שהיא הרשות הממשלתית שאחראית על ענף המדידה בישראל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

אז מה היה לנו בכתבה:
מודדים ישראל
מודדים ישראל

חברת מודדים ישראל היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה שירותים הנדסיים לענף הבניין ולשוק הנדל"ן והתשתיות בכלל. בחברה תוכלו למצוא צוות שלם של מודדים מוסמכים, בעלי דיפלומה רשמית של הטכניון או של מוסדות לימוד מקבילים בחו"ל במקצוע הגאודזיה המהווה את הבסיס לעבודת המודד. כל המודדים בחברה רשומים כמודדים מוסמכים במאגר המודדים המוסמכים של המרכז למיפוי ישראל ועמידה מרשימה זו בכל תנאי החוק והאתיקה המקצועית, מהווה בעצמה סיבה טובה לבחון את החברה יותר לעומק.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

מודדים? מעוניינים לפרסם את עצמכם באינדקס המודדים שלנו?

מדוע קירותיך רטובים ואיך לייבשם?

אוורור לקוי הוא אחת הסיבות הנפוצות ביותר להצטברות רטיבות בקירות פנימיים. כאשר אוויר חם ולח נכלא בתוך הבית שלך, הוא יכול להתעבות על משטחים קרירים יותר כמו קירות, מה שמוביל לרטיבות וצמיחת עובש.

POOL WORK
התקנות בריכות תובנות של מודד מוסמך

כשמדובר בהתקנות בריכות, הזמנת מודד מוסמך היא חיונית להבטחת פרויקט מוצלח. מודד מוסמך מחזיק בידע ובמומחיות להעריך במדויק את האתר, לקבוע את המיקום הטוב ביותר עבור הבריכה ולשקול את כל האתגרים הפוטנציאליים שעלולים להתעורר. הגישה המוקפדת שלהם והקפדה על הפרטים הקטנים תורמים לתהליך התקנה חלק, וכתוצאה מכך בריכה העומדת בכל דרישות הבטיחות והרגולציה.

איך מיישרים רצפה עם מדה מתפלסת?

רצפה לא אחידה עלולה לגרום לשורה של בעיות, החל מסכנות מעידה ועד לקשיים בהנחת ריצוף חדש. יישור רצפה באמצעות מדה מתפלסת, הוא דרך יעילה להבטיח

הוצאת רישיון קבלן

רק במדינות בודדות בארה"ב יש חקיקה המסדירה את הנפקת רישיון הקבלן. מדינות רבות מחכות שהחוקים הפדרליים יעברו לפני שיבצעו שינויים בתקנות שלהן. נכון לעכשיו, אין

יציקת בטון

המילה בטון באה מלטינית, שפירושה "להתקשות". כאשר בוחנים את המשמעות של בטון, מילה זו עשויה להתייחס למשהו שנבנה פיזית או למשהו שניתן לראות ולגעת על

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!