מודד מוסמך בבאר שבע

בחיפוש אחר מודד מוסמך בבאר שבע, הדבר החשוב ביותר שעליכם להקפיד עליו הוא שאתם שוכרים מודד שהוא אכן מוסמך ושאוחז ברישיון בתוקף. מודד מוסמך הוא מקצוע חשוב וקריטי לשלמות המבנית וההנדסית של כל פרויקט בנייה ולכן יש להקפיד מאוד על ההסמכה שלו, ממש כפי שמקפידים בבחירת מהנדס. אם תבחרו לעבוד עם מודד שאינו מוסמך או אפילו מודד מוסמך שהרישיון שלו אינו בתוקף, כל טעות בעבודתו תהיה באחריותכם הישירה ועל הסיבות לכך מסבירים לכם אנשי המקצוע של חברת מודדים ישראל, המספקת שירותי מודד מוסמך בבאר שבע.

האם מודד מוסמך צריך רישיון?

ובכן, התשובה היא בהחלט כן. כל מודד מוסמך בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ, חייב לעבוד ברישיון אותו הוא מקבל מהמרכז למיפוי ישראל (מפ"י) שהיא רשות ממשלתית האחראית על כל נושא המיפוי בישראל ובין היתר אחראית גם על המודדים המוסמכים והרישוי שלהם. בכדי להפוך למודד מוסמך, יש להשלים לימודים מקצועיים בתחום הטופוגרפיה והמדידות. לימודים אלה נקראים לימודי גאודזיה והשלמתם אפשרית כיום בטכניון בלבד. לאחר השלמת הלימודים שאורכים 3-4 שנים, על המודד לעבור מבחן הסמכה מטעם המרכז למיפוי ישראל ורק לאחר שעבר את המבחן, הוא הופך למעשה למודד מוסמך, אבל שם זה לא נגמר.

מודד מוסמך הוא כאמור תפקיד חשוב ומרכזי וכל טעות שלו יכולה להוביל לשורה של בעיות בתהליך הבנייה. בהתאם לכך, המדינה מבקשת לפקח על המודדים המוסמכים בצורה אדוקה ואת זה היא עושה באמצעות תהליך רישוי של מודדים מוסמכים. כל מודד מוסמך המבקש לפעול בישראל, חייב לקבל רישיון מטעם המרכז למיפוי ישראל, ועליו לחדש את הרישיון הזה בכל שנה בתמורה לתשלום אגרה של מספר מאות שקלים.

מדוע מדובר במקצוע כל כך חשוב ומפוקח?

שוו בנפשכם שאתם שוכרים מודד מוסמך בבאר שבע לצורך תהליך הבנייה של ביתכם החדש והמודד מסמן את מיקומי היסודות של המבנה ואת גבולות המגרש, אבל הוא לא מסמן אותם בצורה מדויקת. כל תהליך הבנייה מבוסס כעת על המדידות והסימונים השגויים שלו בשטח ובתום תהליך הבנייה, הבית שלכם נמצא למעשה מחוץ לגבולות המגרש שהוקצה לו והיסודות אינם מספקים לו את היציבות המבנית הנדרשת. זוהי רק דוגמא אחת לחשיבות של מודד מוסמך בבאר שבע או בכל מקום אחר ולאור העובדה שמודד מוסמך מעורב בכל המדידות והסימונים של המבנה בשטח, יש גם הרבה מקום לטעויות, שאותם אתם כמובן רוצים למנוע.

על כן, כאשר אתם מחפשים מודד מוסמך בבאר שבע, אתם רוצים למצוא אותו תחילה במאגר המודדים המוסמכים והמורשים בישראל ואת המאגר הזה תוכלו למצוא באתר האינטרנט של המרכז למיפוי ישראל. ככלל, כל מודד מוסמך שמופיע במאגר תחת הקטגוריה של מודד מוסמך בבאר שבע, יכול להתאים לכם. יחד עם זאת, אתם בהחלט יכולים לבדוק מספר מודדים כדי לוודא שאתם סומכים על האדם שעומד מולכם.

מדידת שטח

כאשר מזמינים אדריכל להכנת גרמושקה לצרכי בנייה, הרחבה או פינוי בינוי, יש צורך להזמין מודד שטח. כל תכנית אדריכלית המופיעה בגרמושקה, מתבססת על מדידת שטח.

מודד מוסמך בחריש

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך בחריש? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

מודד מוסמך בעומר

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך בעומר? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

מודד מוסמך בתל-אביב

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך בתל-אביב? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

מודד מוסמך ביפו

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך ביפו? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד