מודדים ישראל

ישנם הרבה דברים שעליהם יכול לקום או ליפול פרויקט בנייה וכמה מהם נמצאים הרחק מאחורי הקלעים. אחד מהדברים האלה הוא איכות המדידה של השטח לפני הבנייה ושל המבנה תוך כדי הבנייה. מדידה לקויה יכולה לגרום לבעיות הנדסיות, בטיחותיות ואסתטיות רבות ולהיות כרוכות בעלויות רבות ועיכובים משמעותיים. בדיוק מהסיבה הזאת, החלטנו לבצע עבורכם בדיקה של השחקנים בשוק המדידות בישראל ומצאנו עבורכם חברה נהדרת – מודדים ישראל, שללא ספק מטילה צל על מרבית השחקנים האחרים בשוק.

חברת מודדים ישראל היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה שירותים הנדסיים לענף הבניין ולשוק הנדל"ן והתשתיות בכלל. בחברה תוכלו למצוא צוות שלם של מודדים מוסמכים, בעלי דיפלומה רשמית של הטכניון או של מוסדות לימוד מקבילים בחו"ל במקצוע הגאודזיה המהווה את הבסיס לעבודת המודד. כל המודדים בחברה רשומים כמודדים מוסמכים במאגר המודדים המוסמכים של המרכז למיפוי ישראל ועמידה מרשימה זו בכל תנאי החוק והאתיקה המקצועית, מהווה בעצמה סיבה טובה לבחון את החברה יותר לעומק.

אז המשכנו לבחון אותה יותר לעמוק וגילינו חברה שמקפידה על סטנדרטים גבוהים מאוד גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט השירותי. מודדים ישראל מציעה לכם למעשה את כל סוגי שירותי המדידה לרבות בפרויקטים של בניה חדשה, פרויקטים של בניה מסחרית, עסקית או פרטית, פרויקטים של תשתית וכן שירותי מדידה לטובת ארנונה, עסקאות מכר של נכסי נדל"ן ועוד. כל שירותי החברה מסופקים כולם על ידי מודדים מוסמכים ותמיד באותם סטנדרטים גבוהים של אמינות, מסירות ואכפתיות תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר במטרה להבטיח מדידה איכותית ומדויקת מאוד.

מודד מוסמך

בין היתר, עושה חברת מודדים ישראל שימוש בטכנולוגיות מדידה מתקדמות לרבות מדידת GPS מבוססת לוויינים היכן שסוג מדידה זה יכול להפיק ערך. לצד ביצוע המדידות בפועל, מבצעת החברה את כל רכיבי השירות לרבות בניית מפות טופוגרפיות לקראת תכנון אדריכלי, סימוני שטח לפני יציקת יסודות, מדידה תוך כדי בניה וגיבוש שרטוטים ומפות נכס לצורך רישום בטאבו.

בחברת מודדים ישראל מצאנו אנשים שמבינים היטב את חשיבות עבודת המודד המוסמך ומבינים היטב מדוע עבודה כזאת חייבת תמיד להתבצע ללא אף קיצור דרך וללא עיגולי פינות

יותר מדי אנשים מבינים את האמת הפשוטה הזאת, רק למרבה הצער לאחר מעשה. עם מודדים ישראל זה פשוט לא יקרה לכם – כל פרויקט מנוהל על ידי מודד מוסמך אך נדון ומנותח על ידי צוות שלם במשרדי החברה – הכל על מנת להבטיח שאת המדידה המדויקת ביותר והמהימנה ביותר עבורכם.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים מודד מוסמך למדידת ארנונה, למדידת נכס לקראת מכירה, לחוות דעת משפטית וכמובן לכל ביצועי המדידות לפני בנייה, תוך כדי בנייה ולאחר בנייה – ההמלצה שלנו היא חד משמעית מודדים ישראל ואת ההמלצה הזאת אנחנו בהחלט נותנים לכם בגאווה.