מודד מוסמך בדרום

נכנסים לפרויקט בנייה באזור הדרום? מבקשים לבצע שיפוץ נרחב שכולל שינויים מבניים מחוץ למבנה או ברכיבי שלד בתוך המבנה? לפני שאתם מתחילים, אתם צריכים למצוא מודד מוסמך בדרום שיבצע עבורכם מדידות נדרשות. המדידות הנדרשות הללו, נדרשות בשלבים השונים של תהליך הבנייה, החל מהשלב של עלייה לקרקע, דרך שלב הביצוע וכלה בשלב הגשת המסמכים לרישום מקרקעין. הנה כמה דברים שמספרים לכם המומחים של חברת מודדים ישראל ושכדאי לדעת על מודד מוסמך, על התפקיד שלו ועל דברים שצריך לבדוק כדי לבחור את המודד המתאים.

אז מהו מודד מוסמך ומהו תפקידו?

לפני שאתם יוצאים למסע חיפושים אחרי מודד מוסמך בדרום, בואו נבין לרגע מהו מודד מוסמך ומהם התפקידים שהוא אמור למלא בפרויקט שלכם. מודד מוסמך הוא איש מקצוע בעל השכלה בתחום הגאודזיה, לימודים שניתן להשלים כרגע בטכניון בלבד. לאחר השלמת הלימודים שאורכים 3-4 שנים, על המודד לעבור מבחן הסמכה שלאחריו עליו להירשם כמודד מוסמך במרכז למיפוי ישראל (מפ"י). תפקידו של המודד המוסמך הוא לבצע מדידות הקשורות לקרקע ולמבנה ולבצע סימונים שינחו את הגורמים המבצעים בתהליך הביצוע.

כל תהליך בנייה או שיפוץ מבוסס על תכנית בנייה שלמעשה מתארת את המבנה על גבי הנייר. תכנית בנייה זו מבוססת על מידות מדויקות, מרחקים ופרופורציות ואת כל אלה צריך לתרגם אל המרחב התלת ממדי בתוכו אנו חיים. ברמה הפשוטה ביותר, קבלן הביצוע חייב לדעת היכן נמצא המגרש בו יש לבנות את המבנה, מהם המיקומים המדויקים בהם יש לבצע קידוח כלונסאות לבניית היסודות, היכן בדיוק עוברים גבולות קווי המתאר של הבית, עד איזה גובה עליו לבנות כל קומה, היכן עליו להניח מנול לביוב וכן הלאה. כל אחד מהרכיבים הללו מסומנים על גבי שרטוט המבנה בתכנית הבנייה, והמודד המוסמך הוא איש המקצוע שמבצע את המדידות בעולם האמיתי ומסמן את המיקומים הנדרשים שינחו את קבלן הביצוע.

מעבר לכך, מודד מוסמך בדרום צריך להמשיך ולפקח על תהליך הבנייה לכל אורכו בכל הקשור למידות המבנה. עליו למדוד שלבים מוגמרים במבנה בכדי לאשר את מידותיהם, לוודא שהם עולים בקנה אחד עם תכנית הבנייה והיתר הבנייה ולהתחיל להכין את שרטוט המבנה שיהווה לבסוף חלק בלתי נפרד מרישום המקרקעין של המבנה.

איך תבחרו מודד מוסמך בדרום?

ככלל, אתם לא צריכים להשקיע מאמץ צרכני מיוחד בתהליך הבחירה והגיוס של מודד מוסמך בדרום. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של המרכז למיפוי ישראל, שם תמצאו את מאגר המודדים המוסמכים בישראל, מתוכו תוכלו לבחור כל מודד מוסמך בדרום, ליצור איתו קשר ולגייס אותו לפרויקט. בשיחה עם המודד כדאי בהחלט לוודא שהוא מתמחה בפרויקטים בהיקף ובסוג של הפרויקט שלכם, אך אין צורך בביצוע בדיקות נוספות מעבר לכך. אם המודד מופיע במאגר המודדים של מפ"י, הוא בהחלט כשיר לעבוד איתכם.

מדידת שטח

כאשר מזמינים אדריכל להכנת גרמושקה לצרכי בנייה, הרחבה או פינוי בינוי, יש צורך להזמין מודד שטח. כל תכנית אדריכלית המופיעה בגרמושקה, מתבססת על מדידת שטח.

מודד מוסמך בחריש

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך בחריש? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

מודד מוסמך בעומר

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך בעומר? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

מודד מוסמך בתל-אביב

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך בתל-אביב? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

מודד מוסמך ביפו

נמצאים בשלבי בניה? זקוקים למודד מוסמך ביפו? הגעתם למקום הנכון! בפוסט הבא תוכלו ללקט את כל המידע לו אתם זקוקים על מודד מוסמך! רבים אינם

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד